Dzīvē viss plūst un mainās un mēs ļaujamies pārmaiņām, jo tās vienmēr nes līdzi jaunu pieredzi un jaunus iespaidus. Dodamies tālāk, uz jauniem apvāršņiem. Esam atvadījušies no telpām Bruņinieku ielā, lai dotos plašumā un turp arī nestu latviskās pirts tradīcijas.
Tomēr savus mīļos pirtsmīļus novārtā nepametam, turpināsim lutināt tepat Pierīgā un arī Rīgā.
Ja vēlies arī turpmāk ļauties sava pirtnieka lutinājumam, tad sazinies individuāli:
pirtniece Līga - t. 26655802;
Lavandas pirtnieki - Anrijs 29199577, Laila 28316366;
pirtniece Helēna - 26466983.
Zvaniet, rakstiet viņiem un turpiniet baudīt pirti!

Lavandas Pirtnieki

Anrijs un Laila, jeb "Lavandas pirtnieki", kuriem latviešu pirts ir svētnīca un pirtsmīlis ir “dievs tas augstākais”. Augstā godā tiek turētas latviešu pirts paražas, ko papildina ar savām šodienas sajūtām. Pirts rituālos un procedūrās izmanto lavandu – vienu no pasaules ārstniecības augu karalienēm, kuras smarža un iedarbība ir relaksējoša, dziedinoša un dvēseli augšupceļoša. Šāds lavandas pirts vakars ir ļoti piemērots pāriem, jo lavandas smarža ir dvēseles miera un mīlestības pilna.

Līga

Pirtniece, ķermeņa kopšanas speciāliste.

Pirtī strādāju caur sajūtām, katrs pirts rituāls būs atšķirīgs, pat, ja pirtsmīlis katrā reizē izvēlēsies vienu un to pašu.
Labākais kompliments no pirtsmīļa - jūtos kā no jauna piedzimis. Tieši tā arī notiek pirtī. Ja vien ļaujamies sajūtām un visam notiekošajam, tad pirtī iespējams piedzīvot īstu brīnumu.

Pirts baudīšanu varu piedāvāt apvienot arī ar masāžu. Vai otrādi - masāžu apvienot ar pirti.


Helēna

Visi ceļi ved uz ..pirti. Lai baudītu, dziedinātos, atraisītu spēku, piedzīvotu Nodoma maģiju un turētu veselu tavu ķermeni. Zāļu un vārda spēks, šamaniskie pārtapšanas un līdzsvara rituāli, pieskārienu terapija, masāžas. Meistarklases pirtsmīļiem.

- punkts, pieskāriens, plūdums

– ieraudzīt, izjust, izdzīvot

R – rits, raksts, rāmums

- tikšanās, tuvums, tavējais

S – smaids, siltums, spārni