Lavandas Pirtnieki

Anrijs un Laila, jeb "Lavandas pirtnieki", kuriem latviešu pirts ir svētnīca un pirtsmīlis ir “dievs tas augstākais”. Augstā godā tiek turētas latviešu pirts paražas, ko papildina ar savām šodienas sajūtām. Pirts rituālos un procedūrās izmanto lavandu – vienu no pasaules ārstniecības augu karalienēm, kuras smarža un iedarbība ir relaksējoša, dziedinoša un dvēseli augšupceļoša. Šāds lavandas pirts vakars ir ļoti piemērots pāriem, jo lavandas smarža ir dvēseles miera un mīlestības pilna.






Arnis

Baltais šamanis. Diplomēts pirtnieks un masieris. Arnis ieguvis 2.vietu konkursā "Nākotnes Pirtnieks 2018" un šajā pašā konkursā arī "Skatītāju simpātijas balvu".


Helēna

Visi ceļi ved uz ..pirti. Lai baudītu, dziedinātos, atraisītu spēku, piedzīvotu Nodoma maģiju un turētu veselu tavu ķermeni. Zāļu un vārda spēks, šamaniskie pārtapšanas un līdzsvara rituāli, pieskārienu terapija, masāžas. Meistarklases pirtsmīļiem.

- punkts, pieskāriens, plūdums

– ieraudzīt, izjust, izdzīvot

R – rits, raksts, rāmums

- tikšanās, tuvums, tavējais

S – smaids, siltums, spārni


Vineta

Pirtiņu par savu svētnīcu saucu nu jau vairākus gadus. Es priecājos, ja ar tās burvību un burvestību varu iepazīstināt arī citus. Mans īpašais pirts rituāls ir koučings latviskajā pirtī.

 












 .