Par Mums


Zaļā Pirts darbojās kopš 2014. gada decembra. Savos pirmsākumos šeit bija sauna un svinību telpa - kamīnzāle, kura tika izmantota dažādiem pasākumiem. Šobrīd pirts telpas paredzētas tikai veselīgiem pasākumiem, kur vienlaicīgi būs ērti atrasties līdz 15 cilvēkiem. 
Atjaunojoties senām pirts zinībām un tradīcijām Latvijā, esošā sauna 2014. gada sākumā tiek pārbūvēta par mitro pirti tā, lai tajā varētu darboties pirtsmīļi ar sev vēlamām procedūrām. Pirts lāva ir pārbūvēta un pielāgota pirtnieka vajadzībām tā, lai ērtāk būtu veikt nepieciešamās pirts procedūras. Pirtiņā aptuveni ir 50-60 grādi un lāvas telpā vienlaicīgi ērti atrasties būs 6 pirtsmīļiem. Pēc pirts procedūrām, lai atveldzētos, tiek piedāvāts iegremdēties aukstā ūdens baļļā. 

Pirtī strādājam mēs - profesionālas pirtnieces un pirtnieki - pirts zinības, skaistuma kopšanu pirtī, anatomiju, fizioloģiju un darba drošību esam apguvuši pie profesionāļiem Pirts skolā.  Iegūtās zināšanas un pieredzi tagad papildinām semināros, pirtnieku nometnēs un pasākumos.

Pirtī piedāvājam arī skaistumkopšanas procedūras - sejai un ķermenim, kuras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Mūsu pulciņam ir piebiedrojusies arī profesionāla manikīra/pedikīra un estētiskās skaistumkopšanas speciāliste.

Zaļajā pirtī arī Tu vari apmeklēt vai organizēt kādu no saviem pasākumiem. Tas var būt seminārs, vecmeitu ballīte, dzimšanas dienas pirtiņa. 
Nāc baudi pirti pats vai pirtnieka vadībā. Ja esi profesionāls pirtnieks, pievienojies mūsu komandai. 
Taviem īpašiem svētkiem no mūsu puses īpašs piedāvājums!

Seko līdzi jaunumiem un izvēlies savu!