ČAMPI masāža

Čampi - indiešu masāža ar siltu eļļu, kuras laikā tiek masēta plecu zona, kakls/skausts, galva un seja. Masāžā tiek izmantota vīnogu kauliņu eļļa vai kokosriekstu eļļa.

Procedūras rezultāts: relaksējoša, atslābinoša masāža. Masāžas laikā tiek atbrīvots saspringums plecu/skausta daļā, uzlabojas asinsrite, šūnu apgāde ar skābekli. Relaksējoša galvas daļas masāža mazina galvassāpes, stiprina matu folikulus, eļļa palīdz mazināt matu sausumu. Ieteicams pēc masāžas 1-2 stundas matus nemazgāt.

Procedūras ilgums: 60 min

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 10 - 12 reizes

Cena: 25 eiro.


Ķermeņa un sejas procedūras ar Baltijas dzintaru "Saules pieskāriens"
Baltijas dzintars - Saules akmens, saules spēks. Senatnē ļaudis uzskatīja, ka nav tādas slimības, ko nevar ārstēt ar dzintaru.

Zaļājā pirtī piedāvājam Baltijas dzintara procedūras sejai un ķermenim "Saules pieskāriens". 

Procedūras rezultāts: relaksējoša, sildoša, attīroša, atjaunojoša. Uzlabo ādas skābekļa apgādi un izvada toksīnus. Viena no būtiskākajām dzintara sastāvdaļām ir dzintarskābe - palīdz paaugstināt imunitāti, tai ir antioksidanta iedarbība. Savukārt, dzintarā esošie brīvie elektroni aktīvi veicina organisma atjaunošanos un detoksikāciju, sasaista un atbrīvo organismu no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes.

Procedūras ilgums: 40 min - 2 stundas (ķermeņa + sejas procedūra: 2,5 stundas)

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 6-10 reizes

Cena: muguras/plecu daļai: 25 eiro; pēdām/plaukstām: 20 eiro; visam ķermenim: 45 eiro; ķermenim+sejai: 60 eiro.


ELIĒR dūņu procedūras

Ķermeņa ietīšanas procedūra (masāža+ietīšana)

Procedūras rezultāts: uzlabo nervu sistēmas un organisma stāvokli, izvada toksīnus. Izvada lieko šķidrumu no ādas audiem, uzlabo ādas stāvokli; piemīt labas mitrinošas, barojošas īpašības. Cīnās ar brīvajiem radikāļiem un to negatīvo iedarbību. Samazina ķermeņa apjomu un veic figūras korekciju. Paaugstina ādas tonusu, padara ādu tvirtāku, mazina „apelsīna miziņas” efektu, novērš tā parādīšanos. Sniedz relaksējošu un nomierinošu efektu. Procedūru var veikt visam ķermenim vai atsevišķām daļām: problēmzonām; muguras/plecu daļai.

Procedūras ilgums: 60 - 90 min

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 6-10 reizes

Cena: pilna ķermeņa ietīšanas procedūra: 45 eiro; muguras/plecu zonas aplikācija: 25 eiro; problēmzonu aplikācija: 25 eiro


Ķermeņa ādas pulēšana (eksfoliācija).

Procedūras rezultāts: Attīra ādas virsmu no atmirušajām šūnām, izvada toksīnus no organisma, uzlabo asinsriti un limfas atteci, kā arī tonizē ādu. Padara ādu gludāku (jūras sāls izlīdzina ādu), sniedz nomierinošu iedarbību. Procedūra ir ieteicama, lai uzlabotu ādas reljefu, kā arī, lai veicinātu dziļāku aktīvo ingredientu iekļūšanu ādas slāņos pirms anticelulīta procedūrām, masāžas procedūrām; ķermeņa pulēšana ir ieteicama pirms un pēc sauļošanās.

Procedūras ilgums: 60 min

Ieteicamais kurss: 1 reizi 3 nedēļās

Cena: 25 eiro

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .