Ķermeņa un sejas procedūras ar Baltijas dzintaru "Saules pieskāriens"
Baltijas dzintars - Saules akmens, saules spēks. Senatnē ļaudis uzskatīja, ka nav tādas slimības, ko nevar ārstēt ar dzintaru.

Zaļājā pirtī piedāvājam Baltijas dzintara procedūras sejai un ķermenim "Saules pieskāriens". 

Procedūras rezultāts: relaksējoša, sildoša, attīroša, atjaunojoša. Uzlabo ādas skābekļa apgādi un izvada toksīnus. Viena no būtiskākajām dzintara sastāvdaļām ir dzintarskābe - palīdz paaugstināt imunitāti, tai ir antioksidanta iedarbība. Savukārt, dzintarā esošie brīvie elektroni aktīvi veicina organisma atjaunošanos un detoksikāciju, sasaista un atbrīvo organismu no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes. Piemērota visiem sejas ādas tipiem. Intensīvs un paliekošs liftinga efekts.

Procedūras ilgums: 60 min  (ķermeņa + sejas procedūra: 2,5 stundas)

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 6-10 reizes

Cena: 25 eiro; ķermenim+sejai: 60 eiro.


ELIĒR dūņu procedūra sejai

Pateicoties daudzveidīgajai ELIĒR dūņu iedarbībai, šī procedūra piemērota gan taukainas, problemātiskas, gan sausas, jutīgas ādas kopšanā.

Procedūras rezultāts: Veicina ādas izlīdzināšanos, normalizē tauku dziedzeru darbību, novērš taukaino spīdumu, sašaurina poras, attīra ādu, mitrina, izlīdzina ādas toni, reģenerē un līdzsvaro ādas PH līmeni. Procedūra ir vērsta uz ādas tekstūras uzlabošanu. Pēc pētījumu rezultātiem, veicot procedūru vienu reizi nedēļā, grumbiņas samazinās par 68%, uzlabojas ādas turgors, nostiprinās ādas ovāls; tiek līdzsvaros ādas pH līmenis, sejas āda tiek bagātīgi barota. ELIĒR produktu tekstūra dāvā komforta un viegluma sajūtu. Procedūras lielākam efektam pirms maskas uzklāšanas tiek veikta sejas un dekoltē zonas masāža.

Procedūras ilgums: 60 - 75 min

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 10-12 reizes

Cena: 25 eiro