JAUNUMS!

Ķermeņa un sejas procedūras ar Baltijas dzintaru "Saules pieskāriens"

Baltijas dzintars - Saules akmens, saules spēks. Senatnē ļaudis uzskatīja, ka nav tādas slimības, ko nevar ārstēt ar dzintaru.

Zaļājā pirtī piedāvājam Baltijas dzintara procedūras sejai un ķermenim "Saules pieskāriens". 

Procedūras rezultāts: relaksējoša, sildoša, attīroša, atjaunojoša. Uzlabo ādas skābekļa apgādi un izvada toksīnus. Viena no būtiskākajām dzintara sastāvdaļām ir dzintarskābe - palīdz paaugstināt imunitāti, tai ir antioksidanta iedarbība. Savukārt, dzintarā esošie brīvie elektroni aktīvi veicina organisma atjaunošanos un detoksikāciju, sasaista un atbrīvo organismu no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes. Piemērota visiem sejas ādas tipiem. Intensīvs un paliekošs liftinga efekts.

Procedūras ilgums: 60 min  (ķermeņa + sejas procedūra: 2,5 stundas)

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 6-10 reizes

Cena: 25 eiro; ķermenim+sejai: 60 eiro.


ELIĒR dūņu procedūra sejai

Pateicoties daudzveidīgajai ELIĒR dūņu iedarbībai, šī procedūra piemērota gan taukainas, problemātiskas, gan sausas, jutīgas ādas kopšanā.

Procedūras rezultāts: Veicina ādas izlīdzināšanos, normalizē tauku dziedzeru darbību, novērš taukaino spīdumu, sašaurina poras, attīra ādu, mitrina, izlīdzina ādas toni, reģenerē un līdzsvaro ādas PH līmeni. Procedūra ir vērsta uz ādas tekstūras uzlabošanu. Pēc pētījumu rezultātiem, veicot procedūru vienu reizi nedēļā, grumbiņas samazinās par 68%, uzlabojas ādas turgors, nostiprinās ādas ovāls; tiek līdzsvaros ādas pH līmenis, sejas āda tiek bagātīgi barota. ELIĒR produktu tekstūra dāvā komforta un viegluma sajūtu. Procedūras lielākam efektam pirms maskas uzklāšanas tiek veikta sejas un dekoltē zonas masāža.

Procedūras ilgums: 60 - 75 min

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 10-12 reizes

Cena: 25 eiro


JAUNUMS!

Atsvaidzinoša procedūra ar aukstajiem un karstajiem akmeņiem "Pamosties pavasarim"

Procedūras laikā tiek veikta ādas attīrīšana, tonizēšana, kontrastējoša masāža ar aukstajiem un karstajiem akmeņiem, ādas mitrināšana, barošana/aizsardzība.

Procedūras rezultāts: procedūra sniegs atjaunojošu efektu sejas ādai, palīdzēs atbrīvoties no atmirušā epidermas slānīša, kā arī - no ziemas laikā "uzaudzētās biezās" ādas slāņa. Āda atgūs mirdzumu, kontrastmasāža ar aukstajiem un karstajiem akmeņiem uzlabos ādas toni, sniegs ādai enerģiju un liks tai iemirdzēties pavasara saules baudīšanai! Piesakies jau tagad!

Procedūras ilgums: 60 min

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 10 reizes

Cena: 35 eiro

JAUNUMS!

Sejas procedūra ar ultraskaņas tīrīšanu "Pavasara brāzma"

Procedūras laikā tiek veikta ādas attīrīšana, tonizēšana, enzīmu pīlngs, sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņu, sejas ādas apstrāde ar „Darsonval” aparātu vai viegla sejas ādas manuāla masāža (atkarīgs no sejas ādas tipa), Latvijas organisko dūņu maska sejai, sejas ādas mitrināšana/aizsardzība/barošana ar atbilstošu serumu un sejas krēmu.

Procedūras rezultāts: procedūra sniegs efektīvi atjaunojošu iedarbību sejas ādai pēc ziemas, kā arī atgūst nepieciešamo mitruma līmeni. Palīdzēs atbrīvoties no atmirušā epidermas slānīša, kā arī - no ziemas laikā "uzaudzētās biezās" ādas slāņa. Uzlabojas asinsrite, sejas āda iegūst mirdzumu un perfektu ādas toni. Piesakies jau tagad!

Kontrindikācijas: Atklāti ādas iekaisumi, brūces, herpes vīruss, izteikts ādas jūtīgums uz elektriskajiem aparātiem; kardiostimulators; grūtniecība un laktācija.

Procedūras ilgums: 60 min

Ieteicamais kurss: 1x nedēļā, 10 reizes

Cena: 40 eiro


Karsto akmeņu masāža sejai

Procedūras laikā notiek sejas, kakla un dekoltē zonas attīrīšana, pīlings, masāža, maska, ādas mitrināšana, barošana/aizsardzība.

Procedūras rezultāts: Noņem stresu, muskuļu saspringumu, nogurumu; uzlabo asinsriti, veicina ādas toņa uzlabošanos. Dziļi relaksējoša iedarbība.

Procedūras ilgums: 60 min

Ieteicamais kurss: pēc klienta vēlmes

Cena: 35 eiro

JAUNUMS!
Auksto akmeņu sejas masāža -
īpaša atsvaidzinoša sejas procedūra, kas sniegs veldzi vasaras karstajā laikā. Ilgums un cena tāpat kā karsto akmeņu sejas procedūrai.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .